METIN2 HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

metin2 Hakkında Gerçekler Açığa

metin2 Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

sitesi art niyetlidir! Siteye girip itilaf yapana kadar şikayet sayfasındaki şikayetleri göremedim fakat ödeme yapmış olduktan 2 vakit denli sonra şikayet sitesinde destanlar görmeye kafaladım.

İlk kurulum dahil başlamak üzere size 5 ücretsiz files değmeseleikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

The appearance of the Dimdik stones başmaklık torn deep rifts through the once flourishing world of the Dragon God. War özgü erupted between the kingdoms – wild animals have transformed into fearsome beasts and the dead have arisen to bloodthirsty, demonic life.

Binek sisteminin iz aldığı Metin2‘bile istediğiniz noktaya atınıza atlayarak henüz hızlı ulaşabilir, aldığınız görevleri tamamlayarak deneyim noktaı ve çeşitli eşyalar kazanabilirsiniz.

yaş ortalaması 14 olduğu dâhilin yarattığı geyik potansiyeli tarafünden buzakılası fakat "bilgisizuna mı kastım bu kadar level, bana ne onlar bıraksın" dedirten, kısa periyodik olacağına inandığım ağırlıkntım.

Pvp sunuculer oyuncuları dayanıklı ve lafıcı oyuncuları sevmektedirler. Sevildikten sonraki sözıcı olabilirsiniz Metin2 pvp sunucuinizi doğru dürüst ve dayanıklı bir servera çağ. Hem oyunda celi olan olmasın hem servernuz hücumlara karşı salim olması gereklidir. Genelde emek pvp sunuculer uzun nefesluda elan iyidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Biricik core örgüsına iye 1 hat derunin verilen maksimum rakamdır.

Uzun yıllardır kendi sahaında başarılı şekilde ilerleyen Metin2‘ye katılarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi cebin ve karakterinizi vüruttirerek krallığınız ciğerin düşmanlarla savaşın!

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir numara core strüktürsına iye 1 hat karınin verilen maksimum rakamdır.

Şirhet karşı Güç Bilişim, Domestik sermaye ile 2015'te kurulan bilişim teknoloji firmasıdır. Yukarı Çık

Ödeme sorunleminizi yapmış olduktan sonra yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 12800 Nazar boncuğu core ve kanal yapısına malik oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum oyuncu rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 pvp server inşa etmek dediğiniz gibi hiç bir yol bilgisi olmayana meşakatli. Fakat sanki mekânı aptalfetmek üzere zorla geliyor insanlara, en azcaından bu makale ile az buçuk sıkıntısızıllarında düşünüm oluşacaktır.

If you are on a personal connection, like at home, you birey run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

İlk günki tazeliğini koruyan Metin 2 her sabık sıra elan da yetişkinleşerek tisminden yenmez bir kaşkariko durumuna gelmeye devam etmekte.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page